Kierownik Działu Produkcji

Młody holenderski oddział międzynarodowej firmy specjalizujący się w pakowaniu, sortowaniu i dystrybucji borówki amerykańskiej i innych owoców miękkich, którego głównymi odbiorcami są duże i bardzo dobrze znane sieci handlowe w Europie Północnej poszukuje pracownika na poniżesz stanowisko:

 

Kierownik Działu Produkcji

- odpowiedzialny,zmotywowany, elastyczny

 

Firma:

Oddział międzynarodowej firmy owocowej w Limburgii przetwarza wysokiej jakości owoce miękkie własnych plantatorów z Ameryki Południowej, Afryki Północnej i Europy Południowej. Firma powstała 4 lata temu i bardzo prężnie się rozwija. Podstawą obecnego sukcesu jest wysoce profesjonalne i fachowe podejście do przechowywania, pakowania i dystrybucji w celu zaopatrzenia głównych europejskich sieci handlowych. Praca wykonywana jest w nowoczesnej lokalizacji wyposażonej w linie produkcyjne najnowszej technologii. Firma zatrudnia pracowników z całego świata, przez co jest bardzo miła atmosfera w pracy skupiająca wiele kultur oraz narodowości.


Funkcja:

Poszukujemy mężczyzny lub kobiety,który będzie odpowiedzialny, -a za codzienne zarządzanie (pracownikami) nowoczesnego działu produkcyjnego, monitorowanie jakości produktu końcowego (w porozumieniu z QC) oraz gwarantowanie bezpieczeństwa i higieny żywności w miejscu pracy. Dodatkowo osoba ta będzie odpowiedzialna za nadzór strony administracyjnej produkcji. W zależności od sezonu na produkcji zatrudnianych jest od kilkudziesięciu do maksymalnie 100 osób, z których wielu to pracownicy tymczasowi. W szczycie sezonu praca odbywa się 6 dni w tygodniu przy 1 zmianie. Dział posiada cztery nowoczesne linie produkcyjne do sortowania oraz pakowania borowki amerykanskiej.Każda z linii produckyjnej wyposażona jest w najnowsze maszyny do foliowania oraz stikerowania końcowego produktu za która odpowiada operator maszyny raportujący bezpośrednio do Kierownika Produkcji.

Stanowisko kierownika produkcji opiera się na koordynowaniu dziennego, tygodniowego i miesięcznego planowania produkcji. Oznacza to, że zajmujesz się uruchomieniem codziennego procesu pakowania, jego efektywny przebiegiem, planowaniem pracy na różnych liniach produkcyjnych oraz efektywnym rozmieszczeniem pracowników. Pilne zamówienia i przesyłki omawiasz z działem logistyki i jak trzeba jesteś gotów zmienić plan produkcji aby wszystko było wykonane i dostarczone do klienta na czas. Zajmujesz się również wprowadzeniem, nadzorem i oceną operatorów linii produkcyjnych oraz szkolisz nowych pracowników produkcyjnych. Konsultujesz się również z agencjami zatrudnienia w sprawie planowania (głównie polskich) pracowników tymczasowych. Jesteś odpowiedzialny za utrzymanie wszystkich linii produkcyjnych w czystości i regularną konserwację. W przypadku awarii i innych problemów zapewniasz szybkie rozwiązanie problemu, w razie potrzeby w porozumieniu z dostawcami.


Wymagania:

  • Posiadasz wykształcenie na poziomie MBO/HBO oraz duże doświadczenie zawodowe, minimum 5 lat na stanowisku kierowniczym i/lub koordynacyjnym ?
  • Preferowana jest osoba z doświadczeniem w sektorze świeżych produktów i owoców (miękkich).
  • Mówisz po polsku, ale także po angielsku i/lub holendersku?
  • Zapewniasz pozytywne, motywujace przywództwo z otwartą i jasną komunikacją z pracownikami i kolegami z innych działów?
  • Posiadasz aktualną wiedzę na temat przepisów i regulacji w zakresie bezpieczeństwa żywności oraz, rozeznanie techniczne?
  • Umiejetnośc pracy w środowisku, w którym występują naprzemiennie sezon z dużą iloscią pracy i spokojny w którym jest mniej pracy.
  • Odpowiedzialne i elastyczne podejście do pracy jest konieczne ze wzgledu na możliwość pracy także w soboty.
  • Mieszkasz maksymalnie godzinę jazdy samochodem od Venlo lub chcesz mieszkać w Limburgii ?
     

To zróżnicowane stanowisko w młodej, dynamicznej, międzynarodowej firmie z dużymi możliwościami rozwoju na przyszłość.

Oprócz dobrych warunków zatrudnienia, programu emerytalnego i różnych opcji szkoleniowych firma oferuje przyjemne środowisko pracy.

Wynagrodzenie dostosowane do stanowiska.

Zgłoś się już teraz!

Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń lub wyślij e-mail.

 

Frans Neijenhuis
Tel: +31 6 10782861
Email: frans@therecruitingspecialist.nl

 


Sign up for our daily Newsletter and stay up to date with all the latest news!

Subscribe I am already a subscriber